کتری برقی دو لیتری با کیفیت بالا

کتری برقی اسکارلت sc1818 یکی از پرطرفدار ترین محصولات برقی می باشد. این کتری آب را در زمان بسیار کم به جوش می آورد. ظرفیت این محصول 2 لیتر میباشد. بدنه ی این محصول تمام استیل ضد زنگ است. کتری برقی اسکارلت مدل SC1818 بسیار سبک وزن بوده و به راحتی قابل حمل است.


کتری-برقی-تفال


این محصول دارای خط شاخص برای حداقل و حداکثر آب موجود داخل کتری می باشد. پایه حرارتی این کتری دارای قابلیت چرخش 360 درجه ای بوده و سیم دستگاه به پایه متصل می باشد.کتری-برقی-کوچک


کتری اسکارلت ساخت کشور چین است. از دیگر قابلیتهای این کتری میتوان به وجود چراغ نشانگر، سیستم محافظ بی آبی، سیستم گرم نگهدار، سیستم خاموشی خودکار و وجود صافی دهانه کتری اشاره کرد. طول سیم این کتری 48 سانتی متر است و توان مصرفی آن 2000 وات می باشد.


کتری-برقی-مسافرتی


کتری برقی طرح تفال یکی از محصولات مشابه کتری اسکارلت می باشد. این محصول نیز از کیفیت خوبی برخوردار است و طراحی آن زیبا می باشد. این کتری برقی ارزون پس از به جوش آمدن آب به صورت اتوماتیک خاموش میشود. حجم این کتری 2.2 لیتر است و به صورت پایه دار عرضه میگردد. پایه ی این محصول 360 درجه ای بوده که استفاده از کتری را برای تمامی افراد اعم از راست یا چپ دست آسان نموده است.کتری-برقی-سفری


بدنه ی بیرونی کتری تفال از جنس پلاستیک و مواد ABS  می باشد. قیمت این کتری بسیار مناسب است و دارای قابلیتهای مختلفی همچون دکمه خاموش و روشن بر روی دستگیره،چراغ نشانگر و سیستم خاموشی خودکار می باشد. اندازه این کتری 23.5*14.5 سانتی متر و توان آن 1800 وات است.


کتری-همراه