گیرنده دیجیتال با تکنولوژی DVB/T2

گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مای جیکا مدل MyGica PT360 DVB-T2 Pad TV Tuner Receiver For Android بدون استفاده از اینترنت و سیمکارت قادر به پخش شبکه های تلویزیونی مورد علاقتان بر روی موبایل یا تبلت میباشد.


گیرنده-دیجیتال-موبایل

این گیرنده دیجیتال موبایل برای سیستم عامل اندروید طراحی و تولید شده است. برای استفاده از این محصول دستگاه اندرویدیتان باید از قابلیت OTG پشتیبانی نماید. گیرنده دیجیتال پد تی وی PT360 دارای قدرت گیرندگی بسیار بالایی است و همراه با دو آنتن دستبندی و دوشاخه  عرضه میگردد که تحت هر شرایطی امکان دریافت سیگنال را داشته باشید.


گیرینده-دیجیتال-اندروید

آنتن دو شاخه از قدرت گیرندگی بسیار بالایی برخوردار است و طول سیم آن به 2 متر میرسد. این محصول دارای گارانتی 15 ماهه بوده و وزن آن بسیار سبک میباشد. (حدودا 6 گرم). این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید از تکنولوژی DVB-T2 استفاده میکند. این تکنولوژی شامل نسل جدید گیرنده های دیجیتالی میباشد.گیرنده-موبایل-تبلت

این محصول کلیه ی شبکه های دیجیتالی را با کیفیت HD نمایش میدهد. نسخه سیستم عامل اندروید مورد پشتیبانی این دستگاه 4.1 به بالا است. با دریافت اپلیکیشن PadTV HD از گوگل پلی میتوانید به قابلیتهای متعدد این محصول که شامل EPG، Time Shifting، Scheduled Recording و ... است دسترسی داشته باشید.


گیرنده-موبایل-تبلت

سخت افزار مورد نیاز برای کار با این گیرنده دیجیتال شامل حداقل پردازنده 1.5 گیگاهرتز Dual Core یا بالاتر، 20MB فضای خالی و رزشولوشن تصویری حداقل 400X800 می باشد. این محصول مجهز به سیستم کانال یابی خودکار است و شبکه های مورد علاقتان را دسته بندی می نماید.


گیرنده-دیجیتال