خرید هندزفری سیمی با کیفیت

هندزفری مدل TDK TH-EB800 black earphones  از نوع هندزفری های سیم دار می باشد. این محصول با یک کیف عرضه میگردد که از ایجاد ضربه و آسیب به دستگاه جلوگیری می نماید. کیفیت هندزفری تی دی کی بسیار مرغوب بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد.


هندزفری-بادیگاردی


این هندزفری با کلیه ی دستگاه ها سازگار است و دارای جک 3.5 میلی متری می باشد. دکمه خاموش/روشن و میکروفون دستگاه بر روی قسمتی از سیم هندزفری قرار گرفته است.


هندزفری-بادیگاردی-ارزان


طول سیم این دستگاه 110 سانتی متر میباشد. ایرفون های این دستگاه به راحتی در گوش قرار میگیرند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با استفاده از این هندزفری میتوانید به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید و به مکالماتتان پاسخ دهید. وزن این محصول تنها 12 گرم است و ضد نویز می باشد.هندزفری-بادیگاردی-اصل


هندزفری بادیگارد fashion bodyguard headset OKU-05 یکی دیگر از مدلهای هندزفری های سیم دار میباشد. هندزفری بادیگارد فشن به صورت تک گوش طراحی شده است. این محصول با تمامی گوشی های دارای پورت 3.5 میلی متری سازگار است. این هندزفری بادیگاردی برای گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و ios نیز مناسب می باشد.
هندزفری-بادیگاردی-ارزان


طول سیم این هدست 104 سانتی متر بوده که با گیره کلیپسی میتوانید آن را بر روی لباستان متصل نمایید. قسمت فوقانی هندزفری بادیگارد فشن به صورت شفاف طراحی شده است و از فاصله ی دور قابل مشاهده نمی باشد. این محصول دارای میکروفون داخلی است و صدا را شفاف و بدون نویز پخش می نماید.


هندزفری-بادیگاردی-اصل